Produkty znajdujące się w naszej dystrybucji sprzedajemy WYŁĄCZNIE na indywidualne zamówienia Klientów.


Prezentacja produktów zawarta w katalogu nie stanowi oferty    w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.


W celu dokonania zakupu prosimy o kontakt telefoniczny: 790 533 588 lub
email: biuro@owbet.com.pl


Nowoczesny, ekologiczny i 100% naturalny materiał

Bloczki ogrodzeniowe SLABB z wysokiej jakości betonu architektonicznego to ekskluzywny produkt o unikalnej, niepowtarzalnej powierzchni. Bloczki modułowe to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie eleganckiego, ciekawego, nowoczesnego ogrodzenia.

Lider w produkcji systemów automatykI do bram

Dzięki ponad 60-letniej pasji i inwestycjom w nowe technologie w branży automatyki domowej i budowlanej CAME POLAND stalo się marką wiodącą i globalnym partnerem w zakresie integracji rozwiązań opracowanych z myślą o automatyzacji kontrolowania i zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, publicznych i miejskich, dzięki czemu i inteligentne miejsce do życia i pracy dla ludzi.

Producent farb, emalii, lakierów do drewna

Szczególnie istotną kwestią podczas prac w obrębie domu jest wybór odpowiedniej farby oraz lakieru. Trwałość i funkcjonalność jest głównym wyznacznikiem dobrego produktu. Wyroby BATO cechuje wysoka jakość i odporność na działanie czynników atmosferycznych. Farby na metal i drewno zostały stworzone do zadań specjalnych przy malowaniu konstrukcji, altan ogrodowych, dachów oraz bram i ogrodzeń.


Czołowy producent elementów małej architektury

Betonowe podmurówki pod ogrodzenia panelowe (siatkowe) to prosty i ekonomiczny sposób na wykonanie podstaw pod przyszłe ogrodzenie. System ten pozwala na montaż ogrodzenia z siatki lub paneli. System podmurówek Styrobud to proste, ekonomiczne i uniwersalne ogrodzenie, które sprawdzi się nie tylko w tradycyjnej formie, ale także jako baza do nowoczesnych przydomowych ogrodzeń.

Producent bloczków i ogrodzeń betonowych

Wiodący polski producent ogrodzeń betonowych oraz elementów małej architektury ogrodowej.
Wszystkie produkty spełniają normy i wymagania niezbędne do utrzymania pozycji lidera na niezwykle konkurencyjnym i wymagającym rynku polskim i europejskim. Dzięki optymalizacji produkcji otrzymujemy wyroby o niezmiennie wysokiej jakości.

Lider automatyki do bram

Lider rynkowy w segmencie automatyki dla domu i przemysłu. Automat do bramy przesuwnej to nowoczesne, komfortowe i bezpieczne rozwiązanie polecane zarówno na posesje prywatne, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw.


Taśma ogrodzeniowa

Kompetentny partner w dziedzinie produkcji i dostaw indywidulanie zaprojektowanych profili z tworzyw sztucznych.