Słupki ogrodzeniowe

Słupki ogrodzeniowe

Wybierając słupki ogrodzeniowe powinniśmy brać pod uwagę dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nim jest wygląd.

Produkowane przez nas słupki ogrodzeniowe wykonywane są z rur okrągłych (siatki plecione) lub profili metalowych (panele ogrodzeniowe). Koniecznie trzeba także wymierzyć wysokość oraz szerokość słupka ogrodzeniowego, aby materiał między tymi słupkami ozdabiał Twoją posesję.

słupki

Drugim, czasami zapominanym elementem, jest możliwość konserwacji przed rdzą z wewnątrz, jak i z zewnątrz. Słupki ocynkowane i malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL są idealnym zabezpieczeniem przed korozją z zewnątrz.
Jednak nieodpowiednia izolacja rury od środka, może byc tragiczniejsza w skutkach. Doprowadzi to nie tylko do korozji, ale również do rozsadzenia słupka. Dlatego oferujemy słupki ze szczelnie zakończoną nakładka plastikową odporną na czynniki atmosferyczne, a zwłaszcza na deszcz oraz śnieg.
Przypominamy, że w skład doboru słupków ogrodzeniowych wchodzą także przęsła, furtki oraz bramy! Alternatywą zaś dla słupków mogą być elementy betonowe lub podmorówki.

Słupki ogrodzeniowe należy dobrać do rodzaju i wielkości przęsła (panelu ogrodzeniowego). Do wyboru mamy słupki o różnym przekroju oraz różnej wysokości i szerokości. Bez problemu dobierzemy też dla Państwa kolor słupka do przęsła, furtki lub bramy. Alternatywą dla słupków ogrodzeniowych są elementy betonowe i podmurówki. W razie pytań służymy pomocą pod telefonem lub mailowo.