Bramy

Produkujemy bramy przesuwne i dwuskrzydłowe o dowolnych rozmiarach.

W przypadku ogrodzeń miejsce zastosowania jest ważne, ale nie najważniejsze. Natomiast jeśli chcemy kupić bramę powinno to być jedno z głównych kryterium. Warto zwrócić uwagę jak często brama będzie otwierana oraz w jakim miejscu. Sugerujemy, żeby brama znajdowała się w miejscu, który będzie umożliwiał bezpieczniejszy oraz wygodniejszy wjazd oraz wyjazd.

Czasami decydując się na zakup bramy, argumentujemy to tym, że ma po prostu być. Dzisiaj brama to nie tylko ozdoba naszej posesji, ale przede wszystkim bogata funkcjonalność. Kreatywne połączenie bezpieczeństwa z designem.

Poniżej przedstawiamy bramy oferowane Państwu przez firmę Owbet:

Bramy przesuwne

brama2

Produkujemy różne wymiary bram dostosowane do Twoich potrzeb. Bramy przesuwne działają na torze umieszczonym na ziemi. Większość ciężaru bramy jest obsługiwany przez koła, dzięki czemu jest to idealny rodzaj automatycznej bramy dla cięższych i masywnych konstrukcji.

Bramy dwuskrzydłowe

brama1

Brama dwuskrzydłowa o solidnej konstrukcji montowana do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych. Skrzydła poruszają się na zawiasach znajdujących się w osi bramy w zależności od wzoru wypełnienie stanowią kształtowniki stalowe lub pręty.

Istnieje możliwość montażu automatycznego napędu do bramy dwuskrzydłowej.